Karrier

Műszaki előkészítő

Konyhatechnológiával, nagykonyhai projektekkel, vendéglátóipari gépek kis- és nagykereskedelmével foglalkozó, jelenleg zuglói (2020 ősztől nagytarcsai) telephelyű, közel 30 éves cégünk műszaki projekt előkészítő feladatkörre munkatársat keres.

Pozíció: műszaki előkészítő

Téged keresünk, ha:

  • Van tapasztalatod (minimum 3-5 év) műszaki projektek előkészítésében
  • Jól kommunikálsz az emberekkel, de az adminisztrációban is alapos, precíz vagy
  • Beszélsz és írsz angolul
  • Motivált vagy
  • Érték számodra, ha egy stabil és nyitott csapat tagja lehetsz

Feladatok:

  • A termékkínálat alapos megismerése és elsajátítása
  • Árajánlatok előkészítéséhez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Projektek műszaki dokumentációjának előkészítése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Megrendelések nyomonkövetése
  • Szállítói anyagok előkészítése
  • Kisebb projektfeladatok teljes körű elvégzése

Mit kínálunk:

  • Egy stabil munkahelyet
  • Támogató és családias hangulatú közösséget
  • Fejlődést, aminek te szabod a határát