Karrier

Projektmenedzser

Konyhatechnológiával, nagykonyhai projektekkel, vendéglátóipari gépek kis- és nagykereskedelmével 30 éve foglalkozó, nagytarcsai telephelyű cégünk projektmenedzser feladatkörre munkatársat keres.

Pozíció: projektmenedzser

Téged keresünk, ha:

  • Több éves tapasztalatod van műszaki (konyhatechnológiai) projektek kivitelezésében, menedzselésében
  • Műszaki végzettséged van
  • Van konyhatechnológiai tapasztalatod
  • Nagy érték számodra, ha egy stabil és nyitott csapat tagja lehetsz

Feladatok:

  • Konyhatechnológiai kivitelezés helyszínének műszaki előkészítése és felügyelete
  • Helyszínbejárás, folyamatok nyomonkövetése
  • Projekt kivitelezés egyeztetése
  • Áruforgalom nyomonkövetése
  • Műszaki adatok kezelése, adatszolgáltatás
  • Projektek kivitelezésének teljeskörű műszaki biztosítása
  • Gyártás menedzsment

Mit kínálunk:

  • Egy nagyon stabil munkahelyet
  • Támogató és családias hangulatú közösséget
  • Fejlődést, aminek te szabod a határát

Jelentkezés: skill@skilltrade.hu

Szervizes munkatárs

Konyhatechnológiával, nagykonyhai projektekkel, vendéglátóipari gépek kis- és nagykereskedelmével 30 éve foglalkozó, nagytarcsai telephelyű cégünk szervizes feladatkörre munkatársat keres.

Pozíció: szervizes munkatárs

  • Van tapasztalatod nagykonyhai eszközök szervizelésében, beüzemelésében, karbantartásában
  • Jól kommunikálsz az emberekkel, szeretsz csapatban dolgozni

Feladatok:

  • A termékkínálat alapos megismerése és elsajátítása
  • Gázos és elektromos készülékek szervizelése
  • Nagykonyhai gépek javítása szerviz műhelyben és külső helyszínen
  • Eszközök bekötése és beüzemelése

  • Szakmai fejlődést