Karrier

UNOX márkamenedzser – állás

Ipari konyhatechnológiai berendezésekkel és nagykonyhai projektmenedzsmenttel foglalkozó cégünk ‘UNOX márkamenedzser’ pozícióra munkatársat keres. Az olasz UNOX nagykonyhák, éttermek, cukrászdák számára gyárt kombi-, kompakt- és gőzpároló sütőket, nagykonyhai és cukrászati felhasználásra egyaránt.

Feladatok:

  • A mára az egész világon elérhető UNOX kínálatának és szolgáltatásainak átfogó megismerése,
  • A Skilltrade és az UNOX országos szintű képviselete, egyeztetés a vevőkkel,
  • Konyhatechnológiai gépek és eszközök értékesítése új és meglévő ügyfeleknek,
  • Új vevőkapcsolatok építése,
  • Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás,
  • Helyszíni tesztelés, termék bemutatás.

Elvárások:

  • Felsőfokú vendéglátóipari vagy gazdasági végzettség,
  • Minimum 3 év kereskedelmi munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás (tárgyalási szint)
  • Magabiztos kapcsolatteremtési és kommunikációs készség,
  • B kategóriás jogosítvány
  • Érdeklődés a konyhatechnológia, a gasztronómia és az ezzel kapcsolatos innovációk iránt

Mit kínálunk:

  • Egy kiemelkedő márkán keresztül a gasztronómiai iparág megismerése
  • Támogató és családias hangulatú közösséget,
  • Folyamatos képzést,
  • Fejlődést, aminek te szabod a határát.

A fényképes önéletrajzokat bérigény feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk: skill@skilltrade.hu

Projektmenedzser

Konyhatechnológiával, nagykonyhai projektekkel, vendéglátóipari gépek kis- és nagykereskedelmével 30 éve foglalkozó, nagytarcsai telephelyű cégünk projektmenedzser feladatkörre munkatársat keres.

Pozíció: projektmenedzser

Téged keresünk, ha:
– Több éves tapasztalatod van műszaki (konyhatechnológiai) projektek kivitelezésében, menedzselésében
– Műszaki végzettséged van
– Van konyhatechnológiai tapasztalatod
– Nagy érték számodra, ha egy stabil és nyitott csapat tagja lehetsz

Feladatok:
– Konyhatechnológiai kivitelezés helyszínének műszaki előkészítése és felügyelete
– Helyszínbejárás, folyamatok nyomonkövetése
– Projekt kivitelezés egyeztetése
– Áruforgalom nyomonkövetése
– Műszaki adatok kezelése, adatszolgáltatás
– Projektek kivitelezésének teljeskörű műszaki biztosítása
– Gyártás menedzsment

– Egy nagyon stabil munkahelyet
– Támogató és családias hangulatú közösséget
– Fejlődést, aminek te szabod a határát

Jelentkezés: skill@skilltrade.hu

Szervizes munkatárs

Konyhatechnológiával, nagykonyhai projektekkel, vendéglátóipari gépek kis- és nagykereskedelmével 30 éve foglalkozó, nagytarcsai telephelyű cégünk szervizes feladatkörre munkatársat keres.

Pozíció: szervizes munkatárs

– Van tapasztalatod nagykonyhai eszközök szervizelésében, beüzemelésében, karbantartásában
– Jól kommunikálsz az emberekkel, szeretsz csapatban dolgozni

Feladatok:
– A termékkínálat alapos megismerése és elsajátítása
– Gázos és elektromos készülékek szervizelése
– Nagykonyhai gépek javítása szerviz műhelyben és külső helyszínen
– Eszközök bekötése és beüzemelése

– Szakmai fejlődést